Eerste ploeg

Wedstrijden eerste ploeg

Eerste ploeg 1024

Kalender

DatumUurWedstrijdUitslag
Wo 29-08-201819:00FC Punt-Larum - KSK Oosthoven3-0 
Za 01-09-201818:30FC Punt-Larum - KVV Rauw Sp.0-4 
Wo 05-09-201819:00KFC Ezaart - FC Punt-Larum2-3 
Za 08-09-201819:30KFC De Kempen B - FC Punt-Larum4-2 
Zo 16-09-201815:00FC Punt-Larum - K Blauwvoet Oevel1-2 
Zo 23-09-201815:00KFC Grobbendonk - FC Punt-Larum2-8 
Zo 30-09-201815:00FC Punt-Larum - VC Poederlee3-2 
Zo 07-10-201815:00KFC Verbr Alberta - FC Punt-Larum0-2 
Zo 14-10-201815:00FC Punt-Larum - KSK Sefa Herentals2-3 
Zo 21-10-2018Vrij
Zo 28-10-201815:00FC Punt-Larum - Olen United1-2 
Zo 04-11-201814:30HIH Turnhout - FC Punt-Larum2-4 
Zo 11-11-201814:30FC Punt-Larum - KFC Wechelderzande1-1 
Zo 18-11-201814:30KSAV St-Dymphna B - FC Punt-Larum0-3 
Zo 25-11-201814:30FC Punt-Larum - FC Rosselaar Hulsen4-1 
Zo 02-12-201814:30VV Molenkring - FC Punt-Larum1-5 
Zo 09-12-201814:30FC Punt-Larum - KFC Pulderbos5-1 
Zo 16-12-201814:30KSK Oosthoven - FC Punt-Larum1-3 
Zo 06-01-201914:30FC Punt-Larum - KFC Ezaart2-0
Za 12-01-201919:30KVV Rauw Sp. - FC Punt-Larum2-2 
Zo 20-01-201914:30FC Punt-Larum - KFC De Kempen B3-2 
Zo 27-01-201914:30K Blauwvoet Oevel - FC Punt-Larum0-4 
Zo 03-02-201915:00FC Punt-Larum - KFC Grobbendonk3-3 
Zo 10-02-201915:00VC Poederlee - FC Punt-Larum2-0 
Zo 17-02-201915:00FC Punt-Larum - KFC Verbr Alberta3-1 
Za 23-02-201919:30KSK Sefa Herentals - FC Punt-Larum1-2 
Zo 03-03-2019VRIJ
Zo 10-03-201915:00Olen United - FC Punt-Larum1-2 
Zo 17-03-201915:00FC Punt-Larum - HIH Turnhout2-1 
Zo 24-03-201915:00KFC Wechelderzande - FC Punt-Larum1-2 
Zo 31-03-201915:00FC Punt-Larum - KSAV St-Dymphna B4-0 
Za 06-04-201919:30KFC Pulderbos - FC Punt-Larum1-1 
Zo 14-04-201915:00FC Rosselaar Hulsen - FC Punt-Larum1-1 
Zo 28-04-201915:00FC Punt-Larum - VV Molenkring

Stand

Pos.ClubPtn
1VC Poederlee73
2FC Punt-Larum65
3KVV Rauw Sp.65
4K Blauwvoet Oevel63
5KSK Sefa Herentals58
6Olen United55
7KSK Oosthoven55
8FC De Kempen B46
9KFC Ezaart45
10KFC Grobbendonk42
11KFC Wechelderzande39
12KFC Verbr. Alberta36
13Molenkring Lichtaart30
14KFC Pulderbos27
15KSAV St. Dimpna B21
16FC Rosselaar Hulsen19
17HIH Turnhout6

Info

Trainingen
Dinsdag van 19u30 tot 21u00 op de terreinen van de Leunen
Donderdag van 19u30 tot 21u00 op de terreinen van de Leunen

T1 : Nick Nuyts
GSMnr. : 0497-939562
email : Nick@brandstoffennuyts.be

T2 : Wim Wuyts
GSMnr. : 0474-485552
email : wim.wuyts4@telenet.be

T3 (keepers) : Jurgen Clissen
GSMnr. : 0476-223773
email : clissenjurgen@skynet.be

Afgevaardigde : Frans Aerts
GSMnr. : 0484-131305
email :

Afgevaardigde : Geert Liekens
GSMnr. :  0495-946815
email : geert.liekens@telenet.be

nieuwtjes 1ste ploeg

Nieuws

Geen nieuws beschikbaar

Onze spelers 1ste ploeg

Boel Kristof

Aanvaller

Bulckens Dries

Verdediger

Naam speler

Curriculum