Reserven

Wedstrijden reserven

slides3

Kalender Reserven A

DatumUurWedstrijdUitslag
za 02-09-201715:00F.C. Punt-Larum - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B3-2
za 09-09-201715:00F.C. Punt-Larum - F.C. Netezonen Eindhout2-1 
za 16-09-201715:00Olen United B - F.C. Punt-Larum0-7 
za 23-09-201715:00F.C. Punt-Larum - K.F.C. Tongerlo C5-0 
za 30-09-201714:30V.V. Laakdal A - F.C. Punt-Larum2-2 
za 07-10-201715:00F.C. Punt-Larum - K.F.C. Verbr. Alberta Geel A6-3 
vr 13-10-201719:30K. S.K. Sefa Herentals A - F.C. Punt-Larum1-0 
za 21-10-201715:00F.C. Punt-Larum - Sk Rita Berlaar B2-2 
za 28-10-2018
za 04-11-201715:00K. Blauwvoet Oevel B - F.C. Punt-Larum1-4 
za 11-11-201715:00F.C. Punt-Larum - K.F.C. Exc. Vorst4-3
za 18-11-201715:00K. Noordstar V.V. B - F.C. Punt-Larum1-3
za 25-11-201715:00F.C. Punt-Larum - K. Immer-Voort F.C. Voortkapel B4-0
vr 01-12-201720:00K.V.C. Booischot B - F.C. Punt-Larumafgelast
za 09-12-201712:30K.S.A.V. St-Dymphna Geel B - F.C. Punt-Larumafgelast
za 16-12-2017
za 06-01-2018
za 13-01-201814:00F.C. Netezonen Eindhout - F.C. Punt-Larum1-5 
za 20-01-201815:00F.C. Punt-Larum - Olen United B3-0 
za 27-01-201815:00K.F.C. Tongerlo C - F.C. Punt-Larum2-4 
za 03-02-201815:00F.C. Punt-Larum - V.V. Laakdal A - 
za 10-02-2018 - 
za 17-02-201813:00K.F.C. Verbr. Alberta Geel A - F.C. Punt-Larum - 
za 24-02-201815:00F.C. Punt-Larum - K. S.K. Sefa Herentals A - 
vr 02-03-201820:00Sk Rita Berlaar B - F.C. Punt-Larum - 
za 10-03-201815:00F.C. Punt-Larum - K. Blauwvoet Oevel B - 
za 17-03-201815:00K.F.C. Exc. Vorst - F.C. Punt-Larum - 
za 24-03-201815:00F.C. Punt-Larum - K. Noordstar V.V. B - 
za 31-03-2018
za 07-04-201815:00K. Immer-Voort F.C. Voortkapel B - F.C. Punt-Larum - 
za 14-04-201815:00F.C. Punt-Larum - K.V.C. Booischot B - 

Stand

RESERVEN A - Reeks J
Pos Club W. W V G S + - Ptn

Info

Trainingen
Dinsdag van 19u30 tot 21u00 op de terreinen van de Leunen
Donderdag van 19u30 tot 21u00 op de terreinen van de Leunen

T1 : Tom Van de Poel
GSMnr. : 0497 611935
email : tom.vandepoel@kuehne-nagel.com

T2 : Jef Daems
GSMnr. : 0475 555971
email : jef.daems3@telenet.be

T3 (keepers) : Jurgen Clissen
GSMnr. : 0476-223773
email : clissenjurgen@skynet.be

Afgevaardigde : Ludo Horemans
GSM nr : 0473 703264
email : lodewijk.horemans@telenet.be

Afgevaardigde : Geert Liekens
GSMnr. :  0495-946815
email : geert.liekens@telenet.be

article2

Nieuws

Geen nieuws beschikbaar

Onze spelers Reserven

Naam speler

Curriculum

Naam speler

Curriculum