-

-

- JEUGDTRAINERS GEZOCHT: Wij zoeken enthousiaste jeugdtrainers voor boven- en onderbouw. Wij bieden een gloednieuwe accommodatie, je wordt ondersteund door een jeugdcoördinator en maakt deel uit van een gezellige,warme club. Voel jij je geroepen? Laat het ons zo snel mogelijk weten en neem contact op met Ruud Vandoninck op het nr 0494 76 28 37.

-

Trooper Banner website_klein

Sponsors

IMMO VL 2021 website

Boons

t snackske

Verlo Keukens

Vikabo

 

Wedstrijden 2de prov. 01/02 okt

DatumUurWedstrijdUitslag
za 01-10-202219:00K.S.A.V. St-Dymphna Geel A - K. Zwaluwen Olmen - 
za 01-10-202219:30F.C. Punt-Larum - K.S.K. Weelde - 
zo 02-10-202215:00Vc Lille United B - K.F.C. Brasschaat - 
zo 02-10-202215:00K. Wuustwezel F.C. - W.S. Schorvoort Turnhout - 
zo 02-10-202215:00Royal Football Club Zwaneven - Excelsior Mariaburg A - 
zo 02-10-202215:00V.C. Herentals - K.F.C. Arendonk Sport - 
zo 02-10-202215:00K.F.C. Lentezon Beerse A - K. Kalmthout S.K. - 
zo 02-10-202215:00K. Merksplas S.K. - K. Sint-Job F.C. A - 

Wedstrijden 2de prov. 24/25 sept

DatumUurWedstrijdUitslag
za 24-09-202219:00K.S.A.V. St-Dymphna Geel A - K.F.C. Lentezon Beerse A2-0
za 24-09-202219:30K. Zwaluwen Olmen - Vc Lille United B2-0
za 24-09-202219:30K.F.C. Arendonk Sport - Royal Football Club Zwaneven0-6
za 24-09-202220:00K.F.C. Brasschaat - K. Wuustwezel F.C.3-2
zo 25-09-202215:00W.S. Schorvoort Turnhout - K.S.K. Weelde8-2
zo 25-09-202215:00K. Kalmthout S.K. - F.C. Punt-Larum1-1
zo 25-09-202215:00K. Sint-Job F.C. A - Excelsior Mariaburg A4-3
zo 25-09-202215:00V.C. Herentals - K. Merksplas S.K.1-2

 

Stand

Pos.ClubPtn
1KSAV St. Dimpna A10
2White Star9
3KFC Brasschaat9
4K Kalmthout SK8
5KFC St Job A7
6Zwaluwen Olmen6
7K Merksplas SK6
8KSK Weelde6
9Exc. Mariaburg A6
10FC Punt-Larum5
11KFC Lentezon Beerse4
12VC Herentals4
13KVC Lille United B3
14KFC Arendonk3
15RFC Zwaneven3
16KFC Wuustwezel2

Wedstrijden FC Punt Larum

Weekend 01-02/10

Cat.DatumUurWedstrijdUitslag
1 ste ploegza 01-10-202219:30F.C. Punt-Larum - K.S.K. Weelde
Reserven Avr 30-09-2022Vrij - alg ff K.F.C. Arendonk Sport B
Reserven Bza 01-10-202215:00Vc Lille United D - F.C. Punt-Larum B
U21Aza 01-10-202213:00K.F.C. Tongerlo A Niv.2-1 - F.C. Punt-Larum A Niv.2
U21Bza 01-10-202215:00K.S.K. Kasterlee Niv.2-1 - F.C. Punt-Larum B Niv.1
U17zo 02-10-202209:30K.F.C. Arendonk Sport A Niv.2-1 - F.C. Punt-Larum Niv.1
U15Avr 30-09-202220:30K.V.C. Westerlo B Niv.3 - F.C. Punt-Larum A Niv.3-2
U15Bza 01-10-202211:00F.C. Punt-Larum B Niv.1 - K. Blauwvoet Oevel Niv.1(8/8)
U13Azo 02-10-202209:30K.V.C. Westerlo B Niv.3 - F.C. Punt-Larum A Niv.3
U13Bza 01-10-202210:00F.C. Punt-Larum B Niv.2-1 - K. S.K. Sefa Herentals A Niv.2
U12Aza 01-10-202211:00F.C. Punt-Larum Niv.1 - K. Blauwvoet Oevel Niv.2-1
U12Bza 01-10-202211:00S.K. Meldert Niv.1 - F.C. Punt-Larum B Niv.1
U11Aza 01-10-202209:30K.F.C. Arendonk Sport A Niv.2 - F.C. Punt-Larum A Niv.3-2
U11Bza 01-10-202211:45K.F.C. Beekhoek Sport Niv.1 - F.C. Punt-Larum B Niv.1
U10Azo 02-10-202211:15K.V.V. Thes Sport Tessenderlo C Niv.2 - F.C. Punt-Larum A Niv.3-2
U10Bza 01-10-202214:00F.C. Punt-Larum B Niv.1 - K.F.C. Tongerlo Niv.2
U9Pza 01-10-202213:00K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - Kfc Turnhout B Niv.2
U9Aza 01-10-202214:30F.C. Punt-Larum A Niv.2 - K.S.K. Oosthoven A Niv.3-2
U9Bza 01-10-202214:30F.C. Punt-Larum B Niv.1 - K. Blauwvoet Oevel Niv.1
U9Cza 01-10-202213:30F.C. Punt-Larum C Niv.1 - K.F.C. Ezaart Sport Mol D Niv.1
U8Aza 01-10-202210:00K.F.C. Ezaart Sport Mol A Niv.2 - F.C. Punt-Larum A Niv.3
U8Bza 01-10-202209:30W.S. Schorvoort Turnhout B Niv.2 - F.C. Punt-Larum B Niv.3
U8Cza 01-10-202209:30Vc Lille United C Niv.1 - F.C. Punt-Larum C Niv.1
U8Dza 01-10-202210:30F.C. Punt-Larum D Niv.2-1 - K.F.C. Herenthout A Niv.2
U7Aza 01-10-202209:30K. Ramsel F.C. A Niv.2 - F.C. Punt-Larum A Niv.3-2
U7Bza 01-10-202209:30K.F.C. Linda Olen Niv.1 - F.C. Punt-Larum B Niv.2-1
U7Cza 01-10-202209:30K.F.C. Lentezon Beerse A Niv.1 - F.C. Punt-Larum C Niv.1
U6Aza 01-10-202210:30F.C. Punt-Larum A - V.V. Laakdal
U6Bza 01-10-202209:30Kfc De Kempen Tielen-Lichtaart - F.C. Punt-Larum B

Weekend 23-25/09

Cat.DatumUurWedstrijdUitslag
1 ste ploegzo 25-09-202215:00K. Kalmthout S.K. - F.C. Punt-Larum1-1
Reserven Avr 23-09-202219:30K. Verbr. Balen A - F.C. Punt-Larum A0-4
Reserven Bza 24-09-202215:00Olen United B - F.C. Punt-Larum B1-2
U21Avr 23-09-202219:30F.C. Punt-Larum A Niv.2 - K.V.C. Houtvenne Niv.22-6
U21Bza 24-09-202214:00F.C. Punt-Larum B Niv.1 - K. S.K. Sefa Herentals B Niv.12-3
U17za 24-09-202212:00F.C. Punt-Larum Niv.1 - K.F.C. Beekhoek Sport Niv.11-2
U15Aza 24-09-202210:00F.C. Punt-Larum A Niv.3-2 - K. Lyra-Lierse Berlaar B Niv.31-5
U15Bzo 25-09-202210:00K. St-Dymphna F.C. Zammel Niv.1 - F.C. Punt-Larum B Niv.12-10
U13Aza 24-09-202212:00F.C. Punt-Larum A Niv.3 - K.F.C. Tongerlo Niv.212-3
U13Bza 24-09-202212:30K.F.C. Beekhoek Sport B Niv.1 - F.C. Punt-Larum B Niv.2-19-2
U12Aza 24-09-202210:00K.F.C. Linda Olen Niv.1 - F.C. Punt-Larum Niv.13-4
U12Bzo 25-09-202209:30Juve Hasselt C Niv.1 - F.C. Punt-Larum B Niv.12-6
U11Aza 24-09-202212:45F.C. Punt-Larum A Niv.3-2 - Royal Football Club Zwaneven Niv.39-3
U11Bza 24-09-202211:30K. Berg En Dal V.V. - F.C. Punt-Larum B (vriendsch.)
U10Aza 24-09-202209:15F.C. Paal-Tervant A Niv.3-2 - F.C. Punt-Larum A Niv.3-2
U10Bza 24-09-202210:00K.F.C. Beekhoek Sport Niv.1 - F.C. Punt-Larum B Niv.13-2
U9Pza 24-09-202209:30K.F.C. Nijlen B Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.210-7
U9Aza 24-09-202214:30F.C. Punt-Larum A Niv.2 - K.F.C. Ezaart Sport Mol A Niv.3
U9Bza 24-09-202210:15F.C. Punt-Larum B Niv.1 - K. St-Dymphna F.C. Zammel Niv.1
U9Cza 24-09-202213:30F.C. Punt-Larum C Niv.1 - K. Verbr. Balen C Niv.111-6
U8Aza 24-09-202210:00K.V.V. Rauw Sport Mol Niv.2 - F.C. Punt-Larum A Niv.34-28
U8Bza 24-09-202209:30K.F.C. Broechem A Niv.3-2 - F.C. Punt-Larum B Niv.318-9
U8Cza 24-09-202213:30K.F.C. Beekhoek Sport Niv.1 - F.C. Punt-Larum C Niv.127-4
U8Dza 24-09-202210:15K. Blauwvoet Oevel Niv.2 - F.C. Punt-Larum D Niv.2-125-7
U7Aza 24-09-202210:30F.C. Punt-Larum A Niv.3-2 - Sportief Rotselaar A Niv.3
U7Bza 24-09-202211:00F.C. Punt-Larum B Niv.2-1 - K. Blauwvoet Oevel Niv.1
U7Cza 24-09-202211:30F.C. Punt-Larum C Niv.1 - B.S.K. Retie A Niv.1
U6Aza 24-09-202211:00K.F.C. Exc. Vorst - F.C. Punt-Larum A
U6Bza 24-09-202211:30F.C. Punt-Larum B - K.V.V. O.G. Vorselaar

 

 

Populaire info

-Onthaaltraining
-Brief digitale inschrijving
-Kantinedienst
-Scheidsrechters jeugdwedstrijden
-Trainers-pagina-info beveiligd

-Aanvraag formulier christelijke mutualiteit.
-Aanvraag formulier onafhankelijke ziekenfonds OZ.
-Aanvraag formulier socialistische mutualiteit.
 Hebt u een vraag of bent u gewoon op zoek naar meer info m.b.t. onze club, gelieve contactformulier te gebruiken.
 Neem contact op met Ruud Vandoninck - 0494 762837 voor meer info.

Nieuwe foto's

Berichtje